Poznaj mnie bliżej

Pomaganie to moja pasja

icon

Nazywam się Monika Pudło i jestem dyplomowaną rehabilitantką. Większość mojego doświadczenia zawodowego zdobyłam we Francji, gdzie spędziłam 15 lat, pracując w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. To tam właśnie odkryłam rehabilitację uroginekologiczną i tam zrobiłam pierwsze z niej szkolenie. Po powrocie do Polski zorientowałam się, że ta najbardziej kobieca ze wszystkich dziedzin fizjoterapii jest jeszcze w naszym kraju mało znana.

Wierzę, że stale pogłębiając moją wiedzę i aplikując ją w codziennej aktywności zawodowej, będę mogła najlepiej zwiększać świadomość wśród kobiet oraz zachęcać je do dbania o swoje zdrowie intymne. Wychodzę z założenia, że każda z nas ma prawo do rzetelnej, dostosowanej indywidulnie opieki. Moja działalność jest odpowiedzią na stale wzrastający w Polsce poziom potrzeb z zakresu fizjoterapii urogiekologicznej.

Dowiedz się więcej

Co mnie wyróżnia?

icon

Kwalifikacje

Liczne kursy z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej – zaczynając od wykonanego we Francji w Międzynarodowej Szkole Rehabilitacji Dna Miednicy (EIRPP).

icon

Metody

Różnorodność metod dostosowanych do potrzeb każdej klientki. Terapia manualna, trening mięśni dna miednicy, elektrostymulacja dobór ćwiczeń wzmacniających całe ciało i poprawiających postawę.

Zacznij ze mną dbać o siebie już dziś. Umów się na wizytę.